icoon Wie is wie ?

Wie is wie ?

Hier kan je zien wie deel uitmaakt van onze beleids- en overlegorganen en kan je kennismaken met de medewerkers van het Algemeen Secretariaat in de Otto Veniusstraat.


Wees welkom en neem gerust contact!

onthaal, algemeen secretariaat, personeelsadministratie onderwijzend personeel en paramedici, verzekeringen:

Leen Claessens

leen.claessens@cksa.be
Inne Schuerewegen

inne.schuerewegen@cksa.be
Najwa Dindar

najwa.dindar@cksa.be

boekhoudkundige ondersteuning:

Veerle Corstjens

veerle.corstjens@cksa.be
Guy Leyssens

guy.leyssens@cksa.be
Liesbeth De Cleene

liesbeth.de.cleene@cksa.be
Klaartje Van den Broeck

klaartje.van.den.broeck@cksa.be

technische en bouwkundige ondersteuning:

Carl Mont

carl.mont@cksa.be
Jan Proost

jan.proost@cksa.be
Yve Staes

yve.staes@cksa.be

loonadministratie onderhoudspersoneel en busbegeleiders:

Patricia Engelen

patricia.engelen@cksa.be
Guy Leyssens

guy.leyssens@cksa.be

preventieadviseur:

Bert Janssens

bert.janssens@cksa.be

vertrouwenspersoon

Jef Denis

jef.denis@cksa.be

beleidsmedewerker CKSA:

Bart De Coster

bart.de.coster@cksa.be
Griet Hermans

griet.hermans@cksa.be
Liesbet Pensaert

liesbet.pensaert@cksa.be
Tinne Vandenberghe

tinne.vandenberghe@cksa.be

Basisonderwijs:

Voor CKSA:

Anne Boeken

GVBS Afrit Zuid

Ronald Van Egeren

GVBS De Brenne

Kato Goossens

GVBS De Brug

Sigrid Van de Velde

GVBS De Dageraad

Veerle Kerckhofs

GVBS De Dames

Carine De Wilde

GVBS De Dobbelsteen

Natalie Wuestenbergs

GVBS De Kleine Jacob

Miek Van Tricht

BuBaO De Mostheuvel

Annelies Hereygers

BuBaO De Mostheuvel

Goedele Van Hove

BuBaO Dennenhof

Mieke Elaut

GVBS De Reuzenpoort

Hilde Henderickx

GVBS De Reuzenpoort

Katrien Peeters

GVBS De Vuurtoren

Hilde Hendrickx

GVBS De Zevensprong

Marc Franck

GVBS De Zonnebloem

Katja Van den Bergen

GVBS Domino

Marie-Anne Bernaerts

GVBS Heilig Hart

Veerle Van Damme

BuLO Het Veer

Hans Téblick

BuBaO Het Sas

Luc Korthoudt

BuLO Klim-op

Toon Hüwels

GVBS Maria Boodschap

Tinneke Verschoren

GVBS Mikado

Ilse De Clercq

GVBS Monteso

Marianne Bel

GVBS Mozaïek

Evi Bernaerts

GVBS Noordland

Lutgard Loete

GVBS Sint-Aloysius

Winnie Vonck

GVBS Sint-Anna Goethe

Eef Vermetten

GVBS Sint-Jozefinstituut

Koen Tubeeckx

GVBS Sint-Maria

Sarah Pottier

GVBS 't Spoor

Wendy De Smet

GVBS Toverbol

Tine De Beuckelaer

GVBS Toverbol

Voor het Schoolcomité Sint-Henricus

Cedric Van der Linden

GVLS Sint-Henricus

Secundair Onderwijs (gecoöpteerd in het College van Directeurs):

Voor CKSA:

Bart Heylen

BuSO De Ark

Ingrid Henckens

BuSO De Tjalk

Vanessa Block

BuSO Sint-Jozefinstituut

Tally Nuytten

BuSO Sint-Jozef OV4

Geert Van Kerckhoven

Gedelegeerd Bestuurder CKSA

geert.van.kerckhoven@cksa.be
Luc Bettens

Coördinerend Directeur SG CKSA BaO

luc.bettens@cksa.be
Christel Vervecken

Coördinerend Directeur SG CKSA Buitengewoon
en Directeur Onderwijscoördinatie

christel.vervecken@cksa.be
Ingrid Dessoy

Personeelsdirecteur BaO

ingrid.dessoy@cksa.be
Andre Gysbrechts

Personeelsdirecteur BuO
en Directeur Integrale Kwaliteitszorg

andre.gysbrechts@cksa.be
Leen Claessens

leen.claessens@cksa.be
Rudi Fransen

rudi.fransen@cksa.be
Kris Paeschuyzen

kris.paeschuyzen@cksa.be
Paul Haelen

paul.haelen@cksa.be
Katie Jordens

katie.jordens@cksa.be
Raed Ibrahim

raed.ibrahim@cksa.be
Serge Hackselmans

serge.hackselmans@cksa.be
Luc Bettens

(voorzitter)

luc.bettens@cksa.be
Bart De Coster

(secretaris)

bart.de.coster@cksa.be
Ingrid Dessoy

ingrid.dessoy@cksa.be
Marc Franck

marc.franck@cksa.be
André Gysbrechts

andre.gysbrechts@cksa.be
Ingrid Henckens

ingrid.henckens@cksa.be
Toon Hüwels

toon.hüwels@cksa.be
Luc Korthoudt

luc.korthoudt@cksa.be
Cedric Van der Linden

directie@sint-henricus.be
Geert Van Kerckhoven

geert.van.kerckhoven@cksa.be
Tinneke Verschoren

tinneke.verschoren@cksa.be
Christel Vervecken

christel.vervecken@cksa.be
WG Aankoopbeleid

Luc Bettens (voorzitter)
Luc Korthoudt
Guy Leyssens (boekhouder)
Rony Smet (raamcontracten en overheidsopdrachten)
Ronald Van Egeren

WG Buitengewoon Gewoon

Wendy De Smet
Hilde Henderickx
Toon Hüwels
Hans Téblick
Cedric Van der Linden
Christel Vervecken (voorzitter)

WG Communicatiekanalen

Luc Bettens
Ilse De Clercq
Bart De Coster (voorzitter)
Marc Franck
André Gysbrechts
Hilde Hendrickx

WG ICT

Marie-Anne Bernaerts
Luc Bettens (voorzitter)
Leen Claessens (ICT-cel)
Rudi Fransen (ICT-cel)
Paul Haelen (ICT-cel)
Serge Hackselmans (ICT-cel)
Raed Ibrahim (ICT-cel)
Katie Jordens (ICT-cel)
Kris Paeschuyzen (ICT-cel)
Koen Tubeeckx (voorzitter)

WG Identiteit

Ingrid Dessoy
Mieke Elaut
Ludwig Getteman
Hilde Hendrickx
Toon Hüwels
Cedric Van der Linden
Geert Van Kerckhoven (voorzitter)

WG Informatieveiligheid en Privacy

Luc Bettens
Leen Claessens
Bart De coster (voorzitter)
Marc Franck

WG Integrale Kwaliteitszorg

André Gysbrechts (voorzitter)
Tally Nuytten
Cédric Van der Linden
Goedele Van Hove

WG Jaarverslag

Luc Bettens (voorzitter)
André Gysbrechts
Christel Vervecken

WG Zorg

Anne Boeken
Tine De Beuckelaer
Katja Van den Bergen
Christel Vervecken (voorzitter)

WG Personeelsbeleid

Aanvangsbegeleiding

Ingrid Dessoy (voorzitter)
Carine De Wilde
André Gysbrechts
Griet Hermans
Liesbet Pensaert
Sigrid Van de Velde
Katja van den Bergen

Gesprekscyclus

Marianne Bel
Ingrid Dessoy
André Gysbrechts (voorzitter)
Tinneke Verschoren

Loopbaanbegeleiding

Marie-Anne Bernaerts
Ingrid Dessoy (voorzitter)
André Gysbrechts
Hilde Hendrickx
Lutgard Loete

 

Ondernemingsraad CKSA-BaO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Fie Garrousse
      Marleen Serrien
      Sandy Van Humbeeck (secretaris)
      Valerie Van Tilborg
      Ilse Verstraelen      

karin.deprins@telenet.be
sofie.garousse@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
sandy.van.humbeeck@cksa.be

valerie.van.tilborg@cksa.be
ilse.verstraelen@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging: 

      Luc Bettens (voorzitter)
      Wendy De Smet
      Ingrid Dessoy
      Koen Tubeeckx
      Ronald Van Egeren
      Geert Van Kerckhoven

luc.bettens@cksa.be
wendy.de.smet@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be
ronald.van.egeren@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be

  
   Toegevoegde specialisten:

 

      Leen Claessens
      Inne Schuerewegen

leen.claessens@cksa.be
inne.schuerewegen@cksa.be

 

Ondernemingsraad CKSA-BuO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Inge Beyers
      Tamara Verhelst
      

inge.beyers@cksa.be
leerlingenvervoer@cksa.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Andre Gysbrechts
      Geert Van Kerckhoven
      Christel Vervecken (voorzitter)
      Goedele Van Hove

andre.gysbrechts@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be

goedele.van.hove@cksa.be

 

 

 

Comité voor Preventie en Bescherming op het Werk (CPBW):

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Glenn Maes
      Sandy Van Humbeeck

karin.deprins@telenet.be
glenn.maes@sjikerkstraat.be
sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Luc Bettens (voorzitter)
      Andre Gysbrechts
      Bart Heylen
    

luc.bettens@cksa.be
andre.gysbrechts@cksa.be
bart.heylen@cksa.be

   Toegevoegde specialisten:

      Yve Staes
      Jan Van Ocken

   Secretaris:

      Bert Janssens

yve.staes@cksa.be
jan.van.ocken@telenet.be

 

bert.janssens@cksa.be

 

 

 

 

Onderhandelingscomité (OCSG) en

Reaffectatiecommissie van de Scholengemeenschap (RCSG):

 

Scholengemeenschap CKSA BaO:

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Sandy Van Humbeeck (secretaris)
        Marleen Serrien
        Ilse Verstraelen

sandy.van.humbeeck@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
ilse.verstraelen@cksa.be

   
        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

 

        Tom Verhofstede - Van Horen

 tomverhofstede@gmail.com

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Luc Bettens (voorzitter OCSG)
        Ingrid Dessoy (voorzitter RCSG)
        Koen Tubeeckx

luc.bettens@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be


        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

        Cedric Van der Linden

directie@sint-henricus.be

 

Scholengemeenschap CKSA Buitengewoon: 

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        Patrick Laforce
        Tamara Verhelst (secretaris)
        

patrick.laforce@cksa.be
leerlingenvervoer@cksa.be

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        André Gysbrechts (voorzitter RCSG) 
        Christel Vervecken (voorzitter OCSG)
        Goedele Van Hove

andre.gysbrechts@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be
goedele.van.hove@cksa.be

   

Heeft u nog een vraag?

Laat het ons weten

Koekje?

Sommige cookies zijn noodzakelijk voor de werking van onze site en kan je niet uitschakelen. Hoe meer cookies je aanvaardt, hoe beter de site werkt. Maar de keuze is aan jou! Meer informatie kan je vinden in ons cookiebeleid

ik eet ze allemaal op! cookie instellingen