icoon Wie is Wie ?

Wie is Wie ?

Hier kan je zien wie deel uitmaakt van onze beleids- en overlegorganen en kan je kennismaken met de medewerkers van het Algemeen Secretariaat in de Otto Veniusstraat.


Wees welkom en neem gerust contact!

onthaal, algemeen secretariaat, personeelsadministratie onderwijzend personeel en paramedici, verzekeringen:

Leen Claessens

leen.claessens@cksa.be
Najwa Dindar

najwa.dindar@cksa.be
Inne Schuerewegen

inne.schuerewegen@cksa.be

boekhoudkundige ondersteuning:

Veerle Corstjens

medewerker boekhoudafdeling

veerle.corstjens@cksa.be
Liesbeth De Cleene

boekhouder

liesbeth.de.cleene@cksa.be
Guy Leyssens

verantwoordelijke boekhouding

guy.leyssens@cksa.be
Klaartje Van den Broeck

medewerker boekhoudafdeling

klaartje.van.den.broeck@cksa.be

technische en bouwkundige ondersteuning:

Carl Mont

bouwverantwoordelijke

carl.mont@cksa.be
Yve Staes

bouwverantwoordelijke

yve.staes@cksa.be
Michael Vermeiren

bouwverantwoordelijke

michael.vermeiren@cksa.be

loonadministratie onderhoudspersoneel en busbegeleiders:

Patricia Engelen

personeel- en loonadministratie

mvdpersoneel@cksa.be
Guy Leyssens

verantwoordelijke personeel- en loonadministratie

guy.leyssens@cksa.be

preventieadviseur:

Bert Janssens

preventieadviseur Algemeen Secretariaat
secretaris CPBW

bert.janssens@cksa.be

vertrouwenspersoon

Jef Denis

vertrouwenspersoon

jef.denis@cksa.be

beleidsmedewerker CKSA:

Bart De Coster

beleidsmedewerker

bart.de.coster@cksa.be

loopbaanbegeleiding

Griet Hermans

loopbaancoach

griet.hermans@cksa.be
Koen De Gronckel

Voorzitter Algemene Vergadering
Voorzitter Raad van Bestuur
Lid van verschillende bestuursorganen gaande van ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en organisaties voor mensen met een beperking

Geert Van Kerckhoven

Gedelegeerd Bestuurder
Lid Dagelijks Bestuur
Lid Algemene Vergadering
Lid Raad van Bestuur

Ingrid Dessoy

Personeelsdirecteur SG Basisonderwijs
Lid Dagelijks Bestuur

André Gysbrechts

Personeelsdirecteur SG Buitengewoon
Lid Dagelijks Bestuur

Ingrid Henckens

Directeur BuSO De Tjalk

Ria Lameir

Lid Algemene vergadering

Walter Van Oerle

Lid Algemene Vergadering
Lid Raad van Bestuur
Architect bij SVR-architects

Tinneke Verschoren

Lid Algemene Vergadering

Christel Vervecken

CoDi SG Buitengewoon
Lid Dagelijks Bestuur
Lid Algemene Vergadering
Lid Raad van Bestuur

Stany Wens

Lid Algemene Vergadering<
Lid Raad van Bestuur
Advocaat en gewezen Stafhouder van de balie in Antwerpen

Bart De Coster

Secretaris Algemene Vergadering
Secretaris Raad van Bestuur

Jan Van den Wyngaert

Bestuurder Sint-Henricus

janvdw@scarlet.be
Geert Van Kerckhoven

Gedelegeerd Bestuurder CKSA

geert.van.kerckhoven@cksa.be
Tinneke Verschoren

Coördinerend Directeur CKSA-BaO

Christel Vervecken

Coördinerend Directeur CKSA-BuO

christel.vervecken@cksa.be
Bart De Coster

secretaris / verslaggever

bart.de.coster@cksa.be

Basisonderwijs:

Voor CKSA:

Evi Bernaerts

VBS Noordland

Marie-Anne Bernaerts

VBS Heilig Hart

Glenn De Jonghe

VBS Mozaïek

Anne Boeken

VBS Afrit Zuid

Ilse De Clercq

VBS Monteso

Vanessa Van Loo

VBS Toverbol

Jana Matysen

VBS De Dobbelsteen

Mieke Elaut

VBS De Reuzenpoort

Marc Franck

VBS De Zonnebloem

Kato Goossens

VBS De Brug

Hilde Henderickx

VBS De Reuzenpoort

Hilde Hendrickx

VBS De Zevensprong

Annelies Hereygers

BuBaO De Mostheuvel

Nathalie Cauberghs

VBS Maria Boodschap

Veerle Kerckhofs

VBS De Dames

Liselotte Verfaillie

BuLO Klim-op

Lutgard Loete

VBS Sint-Aloysius

Katrien Peeters

VBS De Vuurtoren

Sarah Pottier

VBS 't Spoor

Hans Téblick

BuBaO Het Sas

Koen Tubeeckx

VBS Sint-Maria

Veerle Van Damme

BuLO Het Veer

Griet Verlinden

VBS Domino

Sigrid Van de Velde

VBS De Dageraad

Ann Druyts

VBS De Brenne

Marijke Vermost

BuBaO Dennenhof

Winnie Vonck

VBS Sint-Anna Goethe

Natalie Wuestenbergs

VBS De Kleine Jacob

Marijke Baum

VBS Mikado

Dorothea Bettens

VBS De Wegwijzer

Luna Van Dyck - Somers

VBS De Wegwijzer

Voor het Schoolcomité Sint-Henricus

Cedric Van der Linden

VBS Sint-Henricus

Secundair Onderwijs (gecoöpteerd in het College van Directeurs):

Voor CKSA:

Vanessa Block

BuSO Sint-Jozefinstituut

Ingrid Henckens

BuSO De Tjalk

Tom Claes

BuSO De Ark

Tally Nuytten

BuSO Sint-Jozef OV4

Secretaris en verslaggever

Bart De Coster

beleidsmedewerker SG en SB

bart.de.coster@cksa.be
Geert Van Kerckhoven

Gedelegeerd Bestuurder CKSA

geert.van.kerckhoven@cksa.be
Ingrid Dessoy

Personeelsdirecteur BaO

ingrid.dessoy@cksa.be
Andre Gysbrechts

Personeelsdirecteur BuO
en Directeur Integrale Kwaliteitszorg

andre.gysbrechts@cksa.be
Tinneke Verschoren

Coördinerend Directeur SG CKSA BaO

tinneke.verschoren@cksa.be
Christel Vervecken

Coördinerend Directeur SG CKSA Buitengewoon
en Directeur Onderwijscoördinatie

christel.vervecken@cksa.be
Bart De Coster

beleidsmedewerker SG en SB
secretaris Dagelijks Bestuur

bart.de.coster@cksa.be
Rudi Fransen

ict-teamleider

rudi.fransen@cksa.be
Serge Hackselmans

ict-coördinator

serge.hackselmans@cksa.be
Paul Haelen

ict-coördinator

paul.haelen@cksa.be
Raed Ibrahim

ict-coördinator

raed.ibrahim@cksa.be
Katie Jordens

ict-coördinator

katie.jordens@cksa.be
Jo Moris

ict-coördinator

jo.moris@cksa.be
Debbie Vos

ict-coördinator

debbie.vos@cksa.be
Ingrid Dessoy

Lid Dagelijks Bestuur

ingrid.dessoy@cksa.be
André Gysbrechts

Lid Dagelijks Bestuur

andre.gysbrechts@cksa.be
Ingrid Henckens

Directie BuSO De Tjalk

ingrid.henckens@cksa.be
Hilde Henderickx

Directie De Reuzenpoort

hilde.henderickx@cksa.be
Annelies Hereygers

Directie De Mostheuvel

annelies.hereygers@cksa.be
Koen Tubeeckx

Directie Sint-Maria

koen.tubeeckx@cksa.be
Sigrid Van de Velde

Directie De Dageraad

sigrid.van.de.velde@cksa.be
Cedric Van der Linden

Directie VBS St.-Henricus

directie@sint-henricus.be
Geert Van Kerckhoven

Gedelegeerd Bestuurder

geert.van.kerckhoven@cksa.be
Tinneke Verschoren

Lid Dagelijks Bestuur

tinneke.verschoren@cksa.be
Christel Vervecken

Lid Dagelijks Bestuur

christel.vervecken@cksa.be
Natalie Wuestenberghs

Directie De Kleine Jacob

natalie.wuestenberghs@cksa.be
Bart De Coster

Verslaggever Mini-College
Secretaris Dagelijks Bestuur

bart.de.coster@cksa.be

 

Ondernemingsraad CKSA-BaO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Fie Garrousse
      Marleen Serrien
      Sandy Van Humbeeck (secretaris)
      Valerie Van Tilborg
      Ilse Verstraelen      

karin.deprins@telenet.be
sofie.garousse@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
sandy.van.humbeeck@cksa.be

valerie.van.tilborg@cksa.be
ilse.verstraelen@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging: 

      Ingrid Dessoy (voorzitter)
      Marie-Anne Bernaerts
      Koen Tubeeckx
      Geert Van Kerckhoven
      Tinneke Verschoren
      Natalie Wuestenbergs

 

 

ingrid.dessoy@cksa.be
marie-anne.bernaerts@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be
tinneke.verschoren@cksa.be
natalie.wuestenbergs@cksa.be

 

 

  
   Toegevoegde specialisten:

 

      Leen Claessens
      Inne Schuerewegen


leen.claessens@cksa.be
inne.schuerewegen@cksa.be

 

Ondernemingsraad CKSA-BuO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Inge Beyers
      Tamara Verhelst
      

inge.beyers@cksa.be
leerlingenvervoer@cksa.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Andre Gysbrechts
      Hans Téblick
      Geert Van Kerckhoven
      Christel Vervecken (voorzitter)
      

andre.gysbrechts@cksa.be
hans.teblick@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be

 

Comité voor Preventie en Bescherming op het Werk (CPBW):

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Glenn Maes
      Sandy Van Humbeeck

karin.deprins@telenet.be
glenn.maes@sjikerkstraat.be
sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Andre Gysbrechts (voorzitter)
      Bart Heylen
      Tinneke Verschoren
    

andre.gysbrechts@cksa.be
bart.heylen@cksa.be

tinneke.verschoren@cksa.be

 

   Toegevoegde specialisten:

      Yve Staes
      Doris Van Haperen 

   Secretaris:

      Bert Janssens

yve.staes@cksa.be
doris.van.haperen@telenet.be

 

bert.janssens@cksa.be

 

 

 

 

Onderhandelingscomité (OCSG) en

Reaffectatiecommissie van de Scholengemeenschap (RCSG):

 

Scholengemeenschap CKSA BaO:

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Sandy Van Humbeeck (secretaris)
        Marleen Serrien
        Ilse Verstraelen

sandy.van.humbeeck@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
ilse.verstraelen@cksa.be

   
        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

 

        Tom Verhofstede - Van Horen

 tomverhofstede@gmail.com

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Ingrid Dessoy (voorzitter OCSG)
        Ingrid Dessoy (voorzitter RCSG)
        Koen Tubeeckx
        Tinneke Verschoren

ingrid.dessoy@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be
tinneke.verschoren@cksa.be

 


        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

        Cedric Van der Linden

directie@sint-henricus.be

 

Scholengemeenschap CKSA Buitengewoon: 

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        Patrick Laforce
        Tamara Verhelst (secretaris)
        

patrick.laforce@cksa.be
leerlingenvervoer@cksa.be

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        André Gysbrechts (voorzitter RCSG) 
        Christel Vervecken (voorzitter OCSG)
        Hans Téblick

andre.gysbrechts@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be
hans.teblick@cksa.be

   
Eric Dinon

preventieadviseur

eric.dinon@ckasa.be
Bert Janssens

coördinerend preventieadviseur

bert.janssens@cksa.be
Sofie Petri

preventieadviseur

sofie.petri@cksa.be
Mieke Toen

coördinerend preventieadviseur

mieke.toen@cksa.be
Koen De Gronckel

Voorzitter Raad van Bestuur
Voorzitter Algemene Vergadering
Lid van verschillende bestuursorganen gaande van ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en organisaties voor mensen met een beperking

Geert Van Kerckhoven

Lid Raad van Bestuur
Gedelegeerd Bestuurder
Lid Dagelijks Bestuur

Ria Lameir

Lid Raad van Bestuur

Walter Van Oerle

Lid Raad van Bestuur
Architect bij SVR-architects

Tinneke Verschoren

Lid Raad van Bestuur
Lid Dagelijks Bestuur

Christel Vervecken

Lid Raad van Bestuur
Lid Dagelijks Bestuur

Stany Wens

Lid Raad van Bestuur
Advocaat en gewezen Stafhouder van de balie in Antwerpen

Bart De Coster

Secretaris Raad van Bestuur en Dagelijks Bestuur

Caroline Jacobs

starterscoach

caroline.jacobs@cksa.be
Liesbet Pensaert

starterscoach

liesbet.pensaert@cksa.be
Tinne Vandenberghe

starterscoach bewegers

tinne.vandenberghe@cksa.be
WG Buitengewoon Gewoon

Christel Vervecken (voorzitter)
Ingrid Henckens
Katrien Peeters
Cedric Van der Linden
Vanessa Van Loo
(+ Leerondersteuner)
(+ enkele zorgcoördinatoren)

WG Marketing en Branding

Tinneke Verschoren (voorzitter)
Glenn De Jonghe
Kato Goossens
Liselotte Verfaillie
(+ enkele leerkrachten)

WG ICT

Geert Van Kerckhoven (voorzitter)
Koen Tubeeckx
Veerle Van Damme
Marie-Anne Bernaerts
Leen Claessens
Rudi Fransen

WG Inspiratie en Verbondenheid

Geert Van Kerckhoven (voorzitter)
Mieke Elaut
Annelies Hereygers
Hans Téblick
Veerle Van Damme


WG Datageletterdheid

André Gysbrechts (voorzitter)
Hilde Hendrickx
Natalie Wuestenbergs

WG Personeelsbeleid

Ingrid Dessoy (voorzitter)
André Gysbrechts (voorzitter)
Marijke Baum
Vanessa Block
Hilde Hendrickx
Veerle Kerckhofs
Lutgard Loete
Sigrid Van de Velde
Tinneke Verschoren

WG Zorg

Christel Vervecken (voorzitter)
Evi Bernaerts
Anne Boeken
Ilse De Clercq
Winnie Vonck
Natalie Wuestenbergs
(+ enkele zorgcoördinatoren)

Sinds 01 september 2023 werken al onze CKSA-scholen (gewoon basisonderwijs) samen met Leersteuncentrum ExpAnt.  Meer informatie over dit LSC kan je vinden op hun website.

Anneke Verlaak

directeur

directie@lscexpant.be
Ragen Van Asch

directeur

directie@lscexpant.be

Heeft u nog een vraag?

Laat het ons weten

Koekje?

Sommige cookies zijn noodzakelijk voor de werking van onze site en kan je niet uitschakelen. Hoe meer cookies je aanvaardt, hoe beter de site werkt. Maar de keuze is aan jou! Meer informatie kan je vinden in ons cookiebeleid

ik eet ze allemaal op! cookie instellingen